Сакам dobar! Како да нарачам?

Брзо и едноставно, пополни ја формата за нарачка тука и мистериозната кутија е веќе на пат до адресата за достава. Сѐ што треба е да избереш кутија за машко или женско, број на чевли (приближно доколку е за подарок) и колку пара шарени чорапи да има внатре. На нашите социјални Дознај повеќе...

Како се изработени dobar чорапите?

Нашите dobar чорапи се направени од внимателно избран и квалитетен памук кој овозможува неверојатно лесно и удобно чувство при нивно носење. Докажаниот квалитет гарантира поголемо времетраење на чорапите мерено во години!

Што е dobar чорап?

Во една таинствена, eco-friendly кутија се кријат најшарени чорапи на светот направени од најквалитетен памук и нежни органски бамбус влакна. Toa e dobar чорап и можеш да го нарачаш со еден клик тука. Посети ги нашите профили на Facebook и Instagram и ѕирни што можеш да очекуваш во секој mysterybox.
кошничка0
нема внесени кутии
додај уште кутии
0