За секоја пригода

ден950.00

Исчисти

Additional information

Тука се кријат 5 пара најшарарени чорапи, специјално одбрани и спакувани во eco-friendly кутија за тебе.

Природниот и квалитетен памук ќе те освои на прв допир. Квалитетот на материјалот и начинот на кој се изработени чорапите ќе ти овозможи пријатно и удобно искуство секој пат кога ќе ги облечеш.

Дезенот е секогаш најприметливиот дел од чорапите. Каде и да одиш со dobar, секогаш ќе бидеш во фокусот.

Биди шарен, биди единствен, биди dobar!

Пол

Машки, Женски

Големина

36-40, 41-46

Кутија

Mysterybox 5 пара

Reviews

  1. Maja Ravanska

    Преубав дизајн, експресно договарање и достава, љубезни и грижливи луѓе зад Dobar.

Додај коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *