шарени боксерки dobar Чорап

Ново, а шарено oд Dobar?

Дали си подготвен да ја зачиниш твојата колекција од долна облека со нашиот dobar новитет? Тогаш, посакај им добредојде на ШАРЕНИТЕ БОКСЕРКИ 🎉 Ние сме супер возбудени што покрај надалеку прочуените шарени dobar чорапи внесуваме уште една ерупција од бои во форма на боксерки. Под слоганот „МИ СЕ НОСИ ШАРЕНО“ Дознај повеќе…

dobar corap

Нова година, нова кутија и нови изненадувања

Важно известување за сите фанови на шарен, dobar чорап: За тебе подготвивме нов mysterybox во кој е сместен еден пар најшарен чорап. Кратко резиме за сите кои не се сретнале со dobar: Концептот останува ист, можеш да нарачаш кутија со 5 пара или 1 пар dobar, да одбереш големина и Дознај повеќе…

dobar corap, kutija, podarok, mysterybox

Дали луѓето што носат шарени чорапи се покреативни и попаметни?

ДАааааАаааааА! 🥳 Конечно и истражувањата го потврдија нашиот сомнеж кој го имавме уште на почетоците на dobar (пред скоро три години). Теоријата е потврдена: луѓето кои носат интересни и шарени чорапи се сметаат за кул и прекрасни особи! Бараш потврда? Линк до истражување но, ќе ти заштедиме време и ќе Дознај повеќе…

dobar corap, podarok, corapi,

Зошто чорапите се одличен подарок за секого?

Шарениот дизајн и квалитетниот материјал на чорапите е многу практичен и одлично прифатен подарок.  Кога подаруваш чорапи на драга особа, правиш тој или таа да се потсетува на тебе секогаш кога ќе ги облече на себе. А носењето на чорапи трае целата година, особено во најстудените месеци, така што нов Дознај повеќе…

кошничка0
нема внесени кутии
додај уште кутии
0